O NÁS

Strata blízkeho človeka je pre každého z nás ťažká a smutná. V ľudskom živote nie je nič tak neodvratné ako smrť. Nemôžeme na tom nič zmeniť a niekedy je veľmi náročné prekonať prekážky, pred ktorými sa ocitneme. Bolesť z odchodu blízkeho nemôžeme zmierniť, ale môžeme Vám uľahčiť túto smutnú situáciu poskytnutím kompletných pohrebných služieb na profesionálnej úrovni, aby ste boli čo najmenej zaťažení starosťami so zabezpečovaním poslednej rozlúčky.

Glória - O nás

KOMPLETNÉ POHREBNÉ SLUŽBY

Pohrebná služba GLÓRIA s. r. o. v Prešove na ulici Moyzesova 66 bola založená ako rodinná pohrebná služba a takto pôsobí na trhu už druhé desaťročie. Ako prvá súkromná pohrebná služba na území Prešova a celého regiónu začala poskytovať KOMPLETNÉ POHREBNÉ SLUŽBY, čo znamená zabezpečenie všetkého potrebného od prvotných úkonov t.j. prevoz zosnulého z miesta úmrtia, úprava, obliekanie zosnulého, vybavenie úradných dokladov, smútočné oznámenie, kvetinové dary, výkop hrobu až po samotné pochovanie a uzatvorenie hrobového miesta. Snažíme sa pre pozostalých v každom ohľade zjednodušiť prípravu poslednej rozlúčky so zosnulým a poskytnúť kompletné pohrebné služby na profesionálnej úrovni.

Vsadili sme na dobrú povesť a meno, ktoré si naša firma vybudovala za obdobie svojho pôsobenia. Vážnosť chvíle a dôstojnosť pri kontakte s pozostalými, korektné zaobchádzanie s pozostatkami zosnulých, to je všetko u nás na prvom mieste. Od detailov ako je oblečenie a úprava pracovníkov až po technické vybavenie firmy. Špecifikom našej práce v tejto oblasti je požiadavka kladená na zamestnancov, ktorí vedia prejaviť úctu, spolucítenie a dôstojnosť.

Glória - Kompletné pohrebné služby

Patríme k tým úspešným, ktorým sa darí napĺňať všetky atribúty, ktoré napokon vedú k spokojnosti zákazníkov.

Glória - Spokojnosť zákazníkov

Práve spokojnosť zákazníkov a záujem zákazníkov o naše profesionálne kompletné pohrebné služby nás posunuli dopredu a vybudovali sme v Sabinove súkromný komplet služieb súvisiacich s pohrebníctvom, kde v novovybudovanej prevádzke GLÓRIA Sabinov sa nachádza objednávková kancelária pre príjem objednávok pohrebných služieb, kamenárstva a porcelánových fotografií na náhrobné pomníky. V druhej budove máme ako jediní v Sabinove zriadené súkromné chladiace zariadenie pre dočasné uloženie zosnulých zo Sabinova a celého okresu Sabinov, kde je zosnulý uložený do doby pohrebu. V tej istej budove je zriadená miestnosť na obliekanie a miestnosť pre úpravu zosnulých.

Naša pohrebná služba má k dispozícii kompletné technické vybavenie ako v Prešove tak aj v Sabinove a neprevážame zosnulých z okresu do okresu tak ako to robia iní, len preto, že nemajú k dispozícii chladiace zariadenie v príslušnej prevádzke. Preto sa zaujímajte a presvedčte sa , kde je váš zosnulý dočasne uložený - do doby pohrebu.

Sledujeme trendy a novinky v celej Európe zásadne nepreberáme a nekopírujeme novinky od konkurencie, máme vlastné nápady a ciele.

 

Inovácia to je to, čo je potrebné udržiavať v chode. Okrem obnovy vozového parku a sortimentu, chceme poskytovať naďalej tie najkvalitnejšie služby na profesionálnej úrovni. Tomu podriaďujeme všetko od technického vybavenia po produkty, ktoré poskytujeme. Veríme, že len takto zostaneme medzi prvými v našom regióne.

Glória - Sledujeme trendy

RECENZIE OD KLIENTOV

Ďakujeme za profesionálne služby. Boli sme veľmi spokojní. Milí a ochotní personál.

— Eva Kollárová

Za posledný rok nám PS zabezpečovala tri pohreby. Ten posledný bol v novej obradnej sieni, ktorá obradu dodala ešte vyššiu úroveň. Vysoko hodnotím celkový prístup PS od prvého kontaktu až po úplný záver. Ďakujeme.

— Silvia Semančíková

Naša rodina bola veľmi spokojná s kvalitnou prácou pohrebenej služby Glória. Veľmi oceňujeme ich ľudsky prístup, komunikáciu na vysokej úrovni a ochotu vždy pomôcť či poradiť. Prevedenie pohrebu nášho dedka bolo taktiež na veľmi vysokej úrovni, presne tak, ako si zaslúžil. Ďakujeme! Každému odporúčame pohrebnú službu Glóriu!

— Dominika Markova

100% profesionálny, 100% spokojnosť a ľudský prístup. Krásna a komorná obradná sieň môžem odporučiť.

— Miroslav Kaščák

Maximálna spokojnosť, komplexné zabezpečenie všetkého potrebného, pokojná profesionálna komunikácia.

— Zuzana Kmecová

Profesionálny prístup a služby pohrebnej služby Glória v Prešove, top 👍 odporúčam

— Peter Veliký

Maximálna spokojnosť. Najlepší v Prešove!

— Simona Ďurašová

Zo službami sme boli maximálne spokojní.

— Tomáš Jurko

Ďakujeme za profesionálne služby.

— Martin Križan

Maximálna spokojnosť, firma s profesionálnym ľudským prístupom a zároveň s moderným vybavením. Odporúčam.

— Jaro Kočiš
© 2024 Všetky práva vyhradené pre Glória s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.